Valley of Palladins @1

Forum Valley of Palladins @1


#1 2007-10-19 18:05:27

Neonik

Admin

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 92
Punktów :   

Podatek: nowe zasady

Czołem sojuszu

Od dzisiaj (19.10.2007) jestem (na dwóch stanowiskach - szef i) skarbnikiem sojuszu.

Zgodnie z postanowieniem Dowódcy (czyli mnie) i V-ce szefa (Starosta) no więc tak : według już ustaonego porządku

Podatek należy wpłacać w piatęk lub sobotę do Neonik.
Osoby, które mają  populacje do 100 to płaca 100 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 101 do 150to płaca 150 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 151 do 200to płaca 200 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 201 do 250to płaca 250 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 251 do 300to płaca 300 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 301 do 350to płaca 350 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 351 do 400to płaca 400 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 401 do 450to płaca 450 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 451 do 500to płaca 500 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 501 do 550to płaca 550 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 551 do 600to płaca 600 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 601 do 650to płaca 650 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 651 do 700to płaca 700 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 701 do 750to płaca 750 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 751 do 800to płaca 800 wszystkich surowców.
Osoby, które mają  populacje od 801 do 850to płaca 850 wszystkich surowców.

A jeżeli to nie pomoże to straż sojuszu ściągnie podatek:)

Podatek ten dotyczy każdego członka sojuszu.

Zwolnieni z podatku są
- Dowódca Sojuszu
- Stażnicy Sojuszu
- poeta

*Zasada Komornicza to 1-2 Strażników ściąga z osoby która nie chce placić podatków 2* równowartość podatku (np. osoba ze 250 ludnościa płaci 250 surówki-> ściągaja z danej osoby 500 (200 surówki zostawiają sobie za interwęcje (znaczy jakieś40%) a reztę (np. 300 czyli 60%)do skarbnika (później skarbnik zamierza utworzyć potężny oddział komorniczy-> oczywiście z podatku).
Osoba ta osobę jest nałożony podatek komorniczy wysokości 400 sur.+ podatek za spóźnienie na okres 2 tyg
*Zasada kary za spóżnienie. Spóżnienie liczy się do 8 dni od daty za jaki powinno się splacić podatek płaci się na okres ok 2 tyg podatek+500 sur. kary.
*Pozyczki- pozyczka wynosi od 500 - 3000 sur. ok spłaty w ratach do 8 tyg. od dojścia handlarza, a w całościach 4 tyg. od wysłania handlarza. Oprocentowanie liczy się w wysokoci 45% (np. 1500 sur+ 650sur oprocentowania)
Kara za nieopłacenie pozycznki1.ustne upomnienie(spóźnienie 3 dni),2. nałożenie kary za spóźnienie(spóźnienie do 1 tydź),3. Kara komornicza (przekroczenie 1 tyg)
Zapomogi:
Na rozwój- zapomoga do 1500 surówki każdego surowca. Spłacalny lecz tylko 5 % (np.1500+75 spłacenie), spłacamy do 3 tyg.(kaa jak za  podatek)
Na wojsko i badania lub budynki z tym związane - do 2000 sur. spłacanie 4% (np.2000+80 procenty), kara jak za spóxnienie
Na odbudowę wioski lub wojska po wojnie lubpo ataku- podane wszystki linki do raportów z grafikiem kosztów wojska i/lub straty z budynków straty surowców. Płacone stopniowo , bezzwrotnie.
Odszkodowanie -Jeśli dana osoba została zaatakowana przez współplemienca lub sojusznika plemienia, a osoba ta nie che oddać straconych dóbr(stracone surowce+koszt za stracone jednostki i budynki),niech poszkodowany wyśle raport z ataku do Skarbnika, ten wyśle Komornika (zgodnie z regulaminem komorniczej)
Na rozwój ambasady-dostaje ją dowódca sojuszu - nie musi oddawa
Na rozbódowe magazynów - dostaje ją skarbnik

Pożyczki prywatne:

Jeśli ktos udzielił pozyczki prywatnej, a chce mieć gwarant że ta osoba spłaci(interwencja Komornicza) i chce mieć swobodę (na okres tygodnia)darczyńcy niech zapłaci podatek PrivaterMoney(Mój własny pomysł) wysokości 250 sur.

Konto darczyńca
*By otrzymać swobodę należy wpłacić podatek wiekszy o 200 sur/wpłacić dobrowolnie 300 sur/zalegalizować PrivaterMoney (okres krótszy o połowę) wysokości 250 sur.
*Darczyńca otrzymuje Prawo moderatora na forum i ma prawo zapraszania nowychgraczy do plemienia
*Konto działa do 2 tyg za każde nowe zalegalizowane pieniądze (1 tydz. za zapłacenie PrivaterMoney)
*Darczyńca płaci tylko 50% podatku
*okres darczyńcy trwa od jednego piątku do rógiego (np.od 19-26)

Inne formy Skarbnika

*subwencja- zabezpieczenie części swojego majątku wrazie ataku Skarbnik odda  konta surowce. Max subwwencja wynosi 3000 sur
*Przechowlania- wysyła się do skarbnika surówkę przed atakiem i może być i mnie do i tyg, później pobierm podatek i resztę wysyłam z powrotem (subwencja trwa w nieskończoność ale można odebrać dopiero po 1,5 tygodnia)
*Prechowalnia wojska - trzeba zapłacić ok 300 przenicy za dzień
*Sitterstwo - nie przyjmuje sittera, (ma za dużo roboty)

!!!!!!uwaga po wysłaniu handlarza proszę wysłać wiadomośc do mnie na co to jest i link ze zdjęciem że do mnie wysłamo!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Starosta (2007-10-21 17:52:00)


http://travian.macaputo.de/sig-3-pl-2-pl8_31678.gif

http://img257.imageshack.us/img257/3029/klasa2cjb4.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kp500x.pun.pl www.ekonomiczne.pun.pl www.czarnakompania.pun.pl www.forumsamsunggalaxymini.pun.pl www.ometinie.pun.pl