Valley of Palladins @1

Forum Valley of Palladins @1


#1 2007-10-15 20:46:13

barick

Zarządca sojuszu

Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 18
Punktów :   

Powtarzające się nieobecności!!!

Nie wiem jak was,ale mnie denerwóją czerwone kropki przy graczach-to jest kompletny brak zainteresowania grą,a przede wszystkim sprawami sojuszu.Ktoś kto nie loguje się przez tydzien nie powinien pozostawać w sojuszu,skoro wiedział,że go nie będzie powinien ustanowić sittera,a jak tego nie zrobił to powinien zostać usunięty.Takie jest moje zdanie bardzo prosze o komentarze i sugestie

Offline

 

#2 2007-10-15 21:50:07

barick

Zarządca sojuszu

Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 18
Punktów :   

Re: Powtarzające się nieobecności!!!

barick napisał:

Nie wiem jak was,ale mnie denerwóją czerwone kropki przy graczach-to jest kompletny brak zainteresowania grą,a przede wszystkim sprawami sojuszu.Ktoś kto nie loguje się przez tydzien nie powinien pozostawać w sojuszu,skoro wiedział,że go nie będzie powinien ustanowić sittera,a jak tego nie zrobił to powinien zostać usunięty.Takie jest moje zdanie bardzo prosze o komentarze i sugestie

Cała sprawa podchodzi pod 8 pkt regulaminu to tak w formie przypomnienia :-)

Offline

 

#3 2007-10-16 07:23:54

EvilPwned

Palladyni

Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 31
Punktów :   

Re: Powtarzające się nieobecności!!!

Posty można edytować (to tak dla przypomnienia)

Teraz serio - on ma rację

Offline

 

#4 2007-10-16 08:44:03

barick

Zarządca sojuszu

Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 18
Punktów :   

Re: Powtarzające się nieobecności!!!

Wiem kolego,że można je edytować;-),chciałem jednak aby wyglądało to tak jakby tworzyło jedną całość,ale dzięki za uwagę ;-)postaram się w przyszłości poprawić :-).Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiczne.pun.pl www.c-o-d.pun.pl www.czarnakompania.pun.pl www.forumsamsunggalaxymini.pun.pl www.kp500x.pun.pl